Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Сьогодні Сергій Князєв відповідав на запитання краян

22 жовтня 2015 р., 20:40

Проблемні питання взято під особистий контроль

Сьогодні відбулася «Пряма телефонна лінія» начальника УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Сергія Князєва. Краяни, що телефонували, цікавилися здебільшого розслідуванням кримінальних проваджень, а ще – виборчими порушеннями, новою поліцією тощо.

Зокрема, жителька Перечина пані Руслана висловила своє незадоволення ходом розслідування кримінального провадження. Начальник УМВС пообіцяв в найкоротший термін розібратися в ситуації й надати відповідь заявниці згідно чинного законодавства.

Ужгородка пані Еріка цікавилася, як міліція реагує на порушення виборчого законодавства. Очільник УМВС розповів, що наразі маємо 104 заяви і повідомлення громадян та організацій про можливі порушення в ході виборів. Вся інформація ретельно перевіряється.

Житель Хуста пан Михайло висловив побажання, аби в їх місті теж діяла нова патрульна поліція. Сергій Миколайович проінформував хустянина, що 240 нових поліцейських наразі патрулюватимуть в Ужгороді та Мукачеві. А в подальшому планується охопити й інші великі населені пункти області.

Телефонував також пенсіонер міліції пан Іван з Мукачева, який цікавився, чи поширюватимуться на них нормативні акти нової поліції. Зокрема, чи можливий перерахунок пенсій нинішнім пенсіонерам ОВС. З цього приводу керівник обласного управління розповів, що з 7 листопада міліцейська структура припиняє своє існування, але на подальше реформування міліції в поліцію законодавець виділив певний період. За цей час буде врегульовано всі питання, зокрема й грошового забезпечення діючих працівників та пенсіонерів.

На всі запитання громадян під час «Прямої телефонної лінії» полковник Князєв дав вичерпні відповіді, а вирішення проблемних питань взяв на особистий контроль.


СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp