Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Україна в ніч перед виборами перейде на зимовий час

23 жовтня 2015 р., 12:41

Спатимемо на годину довше.

Стрілки годинників переведуть на годину назад 25 жовтня.Україна в ніч на 25 жовтня 2015 року перейде на зимовий час.

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, 25 жовтня о 4:00 за київським часом стрілки годинника переводяться на одну годину назад.

"Таким чином, на всій території України скасовується літній час, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 509 від 13.05.1996 року "Про порядок обчислення часу на території України", - йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2015 року і встановила, що вони не відбудуться в Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Зимовий час є астрономічним, а літній час вводиться в багатьох країнах для економії електроенергії. Перехід на сезонний час здійснюється приблизно у 110 країнах. Літній час використовують близько 80 країн світу. Серед тих, хто не переводить стрілки годинника, - Росія, Японія, Китай, Казахстан, Киргизстан.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com