Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Житлову субсидію вже отримують майже 70 тисяч закарпатських сімей

23 жовтня 2015 р., 15:06

Станом на 23 жовтня, житлову субсидію на Закарпатті одержують понад 69 тисяч сімей

. Упродовж тижня кількість одержувачів субсидій зросла на 10 тисяч. Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк.

"Усі структури соціального захисту населення Закарпаття, зважаючи на підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, готові надати можливість отримати допомогу на їх оплату всім, хто цього потребує, - зазначила Ганна Морозюк. - Тому ми закликаємо усіх, хто ще не звернувся до соціального захисту за субсидіями, зробити це якнайшвидше".

За словами Ганни Морозюк, середній розмір призначеної субсидії у вересні становив 116,1 гривні, середньомісячний дохід на особу в домогосподарствах, яким було призначено субсидію, становив 1779,5 гривень.

До речі, органи соціального захисту населення області розпочали перерахунок всіх призначених житлових субсидій на опалювальний період. В таких умовах середній розмір субсидії буде значно вищий, - додала Ганна Морозюк.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp