Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Спостерігачі від партій передумали складати акт про порушення - ОПОРА

26 жовтня 2015 р., 09:21

Такі от виборчі справи

Як повідомляла ОПОРА, у селі Велика Добронь (Ужгородський район) на дільниці №210605 не допустили офіційних спостерігачів на ранкове засідання комісії.

Голова комісії усно передав, що спостерігачі можуть бути у приміщенні дільниці після 08.00 ранку – коли почнеться голосування. Відтак ніхто із офіційних спостерігачів, які прийшли на ранкове засідання, не змогли потрапити на нього.
Вийти із приміщення людей попросив правоохоронець на прохання голови комісії. Відтак спостерігачі не мали змоги побачити організаційних процедур, у тому числі – передачу бюлетенів із сейфу членам комісії; опломбовування скриньок тощо.

Спостерігач ОПОРИ склав акт порушення та написав скаргу щодо цієї події. Водночас присутні на дільниці спостерігачі від партій – «Блок Петра Порошенка «Солідарність", "КМКС. Партії угорців України» та довірені особи кандидата на посаду сільського голови Золтана Герцега – не захотіли підписувати акти про порушення. Таким чином представники згаданих політичних сил та кандидата відмовилися засвідчити факт порушення вимог Закону України “Про місцеві вибори».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com