Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські пункти пропуску оновлять за європейські кошти? (ФОТО)

27 жовтня 2015 р., 16:29

Частину пропуску - відкрито

У Словаччині у понеділок ввели в експлуатацію відновлену частину пункту пропуску Ужгород - Вишнє Нємецьке. Там збільшили кількість смуг для пасажирського транспорту, облаштували коридор для пішоходів та велосипедистів (які запрацюють після підписання відповідних угод між Україною та Словаччиною). 

 

На пункті пропуску здійснили капітальний ремонт адміністративної будівлі та модернізували систему відеоспостереження.
Частина пункту пропуску з українського боку має інфраструктурно поєднуватися зі словацьким КПП та відповідати євронормам. На реконструкцію з обох боків Європейський Союз виділив майже 7 мільйонів євро в рамках Програми прикордонної співпраці, з яких три мільйона використала словацька сторона. Україна свої 4 мільйони не освоїла через політичну ситуацію та постійну зміну структури фіскальної служби. Реконструкція почнеться з 2016 року.

- Сподіваюся, що кошти виділені Європейським союзом, будуть освоєні Україною і незабаром відбудеться відкриття другої черги переходу в Ужгороді, - зазначив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який взяв участь у відкритті оновленого пункту пропуску в Словаччині.
Реконструкція пункту пропуску реалізується в рамках Програми прикордонної співпраці ENPI Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2007 – 2013. Україні в рамках зазначеної програми виділено кошти
на реконструкцію трьох пунктів пропуску: Ужгород-Вишнє Нємецьке (на українсько-словацькому кордоні, Лужанка (на українсько-угорському) таі Дяково (на українсько-румунському кордоні).

Повідомили у Закарпатській ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp