Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Остаточні результати виборів в Ужгороді не можуть оприлюднити через одну проблемну дільницю, - ОПОРА

27 жовтня 2015 р., 19:30

Наразі всі протоколи вже опрацювали.

Станом на вечір, 27 жовтня, в Ужгороді міська виборча комісія опрацювала протоколи із усіх дільниць крім однієї, де прямо під час засідання зникла печатка.

Ситуація із результатами волевиявлення на дільниці №210746 наразі залишається незрозумілою. Спочатку була інформація, що прийнято рішення перерахувати бюлетені під час засідання ТВК, однак вона не підтвердилася.

Голова ДВК Василь Савчина у вівторок, 27 жовтня, подав заяву, аби територіальна виборча комісія виготовила дублікат печатки. З його слів, таким чином дільниця змогла б закінчити оформлення протоколів і доставити бюлетені у ТВК. Однак у ТВК наразі на цю заяву не відреагувала.

Натомість 27 числа члени міської виборчої комісії прийняли рішення – звернутися до УМВС із запитом до міліції щодо ситуації із зниклою печаткою.

Як стало відомо спостерігачу ОПОРИ, надвечір 27 жовтня печатку нібито знайшли. В УМВС України в Закарпатській області ОПОРІ підтвердили факт виявлення печатки. Наразі вона проходить експертизу – чи є печаткою саме з дільниці №210746.

Станом на вечір, 27 жовтня, бюлетені зберігаються у приміщення ДВК – в ужгородській Класичній гімназії.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com