Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

П’ятеро військових відправились на лікування в Будапешт

28 жовтня 2015 р., 17:57

Вони отримали поранення під час служби у Дебальцевому

Сьогодні п’ятеро закарпатських військових, які були поранені в ході військової операції поблизу Дебальцевого відправлено на лікування у центральний військовий шпиталь Будапешта. На пункті переходу “Лужанка-Берегшурань” їх було відправлено двома ”швидкими” в шпиталь столиці Угорщини. Проводжали наших військових голова обласної ради Володимир Чубірко, Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі, родичі та друзі.

На лікування в Будапешт відправлено Вадима Зяблінцева (м. Бердичів Житомирської обл.), Івана Скляра (В. Ком’яти Виноградівського р-ну), Олександра Ціпфа (м. Мукачево), Юрія Вудмаску (с. Костринська Ростока Великоберезнянського р-ну), Євгена Бушмакіна (с. Тихий Великоберезнянського р-ну).

Про те, що наші військові будуть лікуватися за кордоном особисто домовлявся керівник облради з представниками угорського уряду. Для цього пораненим було відкрито шенгенські візи, забезпечено транспортом, - повідомили у прес-службі облради.

«Ми працювали і працюватимемо й надалі над питанням підтримки наших військових. Влітку 15 військових вже їздили на лікування в Будапешт.

Партнери з Угорщини погодилися надати нам підтримку. І в майбутньому ми зможемо відправляти наших хлопців на лікування – в цьому нас запевняють угорські урядовці», – зазначив Володимир Чубірко.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp