Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Київські фахівці вчили закарпатців,як надавати психологічну допомогу

31 жовтня 2015 р., 19:03

Для цього створили проект.

У рамках проекту «Не будь байдужим!» столичні психологи провели тренінги для волонтерів, педагогів і соціальних працівників краю щодо оперативної підтримки людей, які пережили стресову ситуацію під час АТО та інших надзвичайних ситуацій.«І для тих, хто надає допомогу, і для самих потерпілих головне – бути інформованим щодо психологічного стану під час надзвичайної ситуації, —говорить психолог Наталія Простун. 

— Це допомагає людині впоратися зі стресом і панікою, якщо вона відчуває симптоми, які її лякають».Керівник проекту Роман Голованов бачить завдання місії не стільки залучити кошти, досягти показників, скільки викликати в людей почуття солідарності з потерпілими. І це стосується не лише ситуації на війні, але й під час паводків, техногенних катастроф, побутових непередбачуваних ситуацій.Виїзд психологів відбувся завдяки співпраці виноградівських бібліотекарів з благодійницькими організаціями в Києві.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp