Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За один день наша свідомість не зміниться, - Сергій Князєв

7 листопада 2015 р., 18:14

Але головне у реформі - терпіння та розуміння

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Сергій Князєв розповів про перехід міліції в поліцію.

"7 листопада в Україні міліція офіційно припинила своє існування. Днями ми покажемо повну структуру Національної поліції в Закарпатській області. Вона зазнала різких змін та значних скорочень. Просимо громадян із розумінням поставитися до реформи, тому що за один день наша свідомість, як і ваша, не зміниться", - звертається до громадян полковник поліції Сергій Князєв.

Зі слів правоохоронця, сьогодні йде процес створення та призначення за наказами. "Ми повинні створити підрозділ, зареєструвати накази і оголосити їх особовому складу. Міліціонери, які не потраплять до поліції за різними мотивами: за віком, за негативними характеристиками та матеріалами, будуть направлені в центри зайнятості. Найближчим часом із ними проведуть розрахунок та соціальні виплати. У разі, якщо хтось із осіб звільнений за скороченням штату, але бажає вступити до поліції - розроблена процедура на загальних умовах вступу в поліцію через систему поліцейських та атестаційних комісій. Якщо вони пройдуть усі іспити на загальних засадах, їм буде зараховуватися стаж у міліції як основний стаж роботи", - розповідає Сергій Князєв.

Результати переатестації можна буде оскаржити до МВС. Функції апеляційного органу виконуватиме Центральна атестаційна комісія. Усі скарги приймаються в ГУ Національної поліції в Закарпатській області.

Як раніше зазначав глава МВС Арсен Аваков, остаточне формування структури та особового складу Національної поліції відбудеться після того, як усі співробітники міліції пройдуть переатестацію. Ті з них, хто успішно подолає всі етапи атестаційного конкурсу, отримають право носити поліцейську форму і звання поліції, а також будуть призначені на відповідні посади в структурі Національної поліції.

Більш детально про реорганізацію міліції в поліцію на Закарпатті Сергій Князєв розповість у понеділок, 9 листопада, о 12.00 год., під час прес-конференції в приміщенні УМВС України в Закарпатській області. Запрошуємо представників усіх ЗМІ, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в Закарпатській області.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp