Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді перерахували голоси. Мандат від «Нашого краю» перейшов до «ПАТРІОТА»

13 листопада 2015 р., 13:37

Інформацію про це оприлюднила ОПОРА

Ужгородська міська виборча комісія перезатвердила результати виборів до Ужгородської міської ради. Протягом двох днів – 11 та 12 листопада – ТВК на виконання постанови судів перерахувала голоси на підставі протоколів дільниць та встановила нові результати.

Нагадаємо, що 05 та 06 листопада у Закарпатському окружному адміністративному суді скасували протокол із результатами виборів до Ужгородської міської ради за позовом представників партій «ПАТРІОТ» та «Європейської партії України». Пізніше протокол втретє скасовано за позовом представника партії «Громадянська позиція». Пізніше таку постанову підтвердили у Львівському апеляційному адміністративному суді.

Усі позивачі довели суду, що підсумкові дані із протоколів дільниць не збігаються із даними підсумкового протоколу міської виборчої комісії щодо результатів голосування за партії «Наш край» та «Опозиційний блок».

Внаслідок перерахунку така інформація підтвердилася. Перерахунок голосів ТВК розпочала 11 листопада, а 12 листопада – близько 22.30 – затвердила нові результати.

Після перерахунку змінилася кількість голосів у «Опозиційного блоку» і «Нашого краю». Так, у «Опозиційного блоку» стало на 513 голосів більше (1678), у «Нашого краю» – на стільки ж менше (3119). Таким чином, «Опозиційний блок» набрав 3,4%, а «Наш край» – 6,4%.

Як наслідок, «Наш край», за підсумками загального результату волевиявлення, отримав не чотири, а три мандати в Ужгородській міській раді.

«Вільний» мандат перейшов до партії «ПАТРІОТ», яка набрала 9,5% голосів виборців. «Новий» мандат депутата отримав Валерій Бабидорич від партії «Патріот» і таким чином ця партія матиме в раді 5 депутатів.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp