Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Богдан Андріїв представив свою програму дій для ужгородців

13 листопада 2015 р., 19:32

Уже цієї неділі визначиться ім’я новообраного мера Ужгорода

В Ужгородському прес-клубі відбувся захід "Ужгород має право обрати кращого", який організовується громадською організацією "Молодіжний ініціативний центр "За професійну діяльність" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Кандидата на посаду міського голови м. Ужгород Богдан Андріїв зустрівся із представниками ЗМІ та громадськості. Він представив свою програму та дав відповіді на запитання. Захід проводився з метою поширення інформації про кандидатів на посаду міського голови щоб мешканці міста Ужгород змогли обрати кращого.

Богдан Андрїв запевнив, що робота міськради стане максимально прозорою і у своїй роботі мерія використовуватиме, наприклад, такі системи як Prozorro (для тендерних закупівель). «Виконавців різних робіт, якщо будемо залучати, то це мають бути підрядні організації, які зареєстровані у нашому місті. Щоб через податки, які сплачують такі організації, кошти залишалися у нашому місті», - каже Богдан Андріїв.

За його словами, найбільшА цінність Ужгорода – це громадяни міста. «Ми повинні максимально привертати увагу збереженню кожного робочого місця, бо джерело надходжень у бюджет - це податок з доходів фізичних осіб. Ми повинні вітати будь-якого інвестора нашого чи з-за меж міста і надавати сприятливі умови для їхньої роботи»,- каже кандидат.

Ще один напрямок, на якому Б.Андріїв планує зосередитися у разі перемоги – це діяльність комунальних підприємств. «Ми повинні переглянути діяльність кожного комунального підприємства, щоб не було дублювання ними своїх функцій. Можливо прийняти рішення про злиття КШЕП та інших підприємств, які мають подібні функції у частині прибирання міста. Потрібно це підприємство укрупнити, щоб не було три директори, юристи бухгалтери. Найперший крок у разі обрання: я зберу всі комунальні підприємства, які займаються прибиранням міста, запитаю, що їм потрібно і скільки часу для того, щоб у місті навести елементарний порядок. Якщо хтось не погодиться, будемо шукати таких працівників, які працюватимуть на благо міста і будуть виконувати свої обов’язки»,- запевнив кандидат.

Також, за словами Б.Андріїва, необхідно зосередити свою увагу на стратегічних питаннях. Це проблема водозабезпечення та функціонування громадського транспорту. « В Ужгороді працює 185 автобусів, більша частина з яких у непридатному стані. Потрібно терміново провести новий конкурс, обмежити вік транспортних засобів, збільшити їх пасажиромісткість за рахунок зменшення кількості автобусів. Наступний крок – це електронний квиток, завдяки якому збільшиться комфортне перевезення наших громадян. Є багато розмов стосовно комунального транспорту. У Львові днями презентували електроавтобус, але його вартість до 10 млн.грн. Ужгород з бюджетом 550 млн.грн. не може собі закупити такий транспорт. Можливо, приватні компанії, які займаються перевезенням, розглянуть таку пропозицію», - каже кандидат.

Для оптимізації руху транспорту у місті Б.Андріїв пропонує збудувати нову об’їзну дорогу з боку вул.Собранецької, через вул..Баб’яка, Легоцького, з виїздом на Минай, і ще одну -- з боку залізничного вокзалу на вул.Бородіна через круговий рух у Минай, щоб розвантажити іншу частину міста. Кандидат також пропонує заборонити ямковий ремонт, зосередити свою увагу на основних магістралях в’їздів і виїздів у місті, які несуть найбільше навантаження, а потім повернутися до внутріквартальних територій. Історична частина міста, на думку кандидата, має бути паспортизована та остаточно відновлена.

На запитання про команду, з якою Б.Андріїв планує працювати, то за словами кандидата, оскільки у новій міськраді представлено 9 політсил, будуть проведені консультації з усіма і команда буде обрана на конкурсній основі.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp