Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські прокурори осторонь проблемних питань не залишилися

24 листопада 2015 р., 16:02

Йшлося про застосування земельного законодавства

Прокурори прокуратури Закарпатської області взяли участь в обговоренні проблемних питань, щодо застосування земельного законодавства та Господарського процесуального кодексу України під час круглого столу, організованого та проведеного Вищим господарським судом України спільно із Львівським апеляційним господарським судом та господарським судом Закарпатської області.

Участь у заході взяли судді Вищого господарського суду України, Львівського апеляційного господарського суду, господарського суду Івано-Франківської області, Ужгородського міськрайонного суду та Закарпатського окружного адміністративного суду, територіального управління юстиції у Закарпатській області, відділення Асоціації правників України в Закарпатській області та науковці Ужгородського національного університету.

У ході обговорення визначено проблемні питання застосування земельного та господарсько-процесуального законодавства, наведено усталену судову практику з їх вирішення та висловлено власну позицію прокуратури з обговорюваних питань.
Відділ організації прийому громадян,розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістюпрокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com