Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті завершено перший етап імунізації дітей проти важкої недуги

25 листопада 2015 р., 21:20

На вакцинованих діток чекає другий етап імунізації

У рамках першого туру додаткової національної імунізації проти поліомієліту в Закарпатській області вакциною ОПВ (оральною полівакциною) щеплено 25 940 дітей віком від 2 місяців до 6 років. Із них дітей першого року життя – 2 430.

Про це повідомляє прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області.

Перший тур імунізації відбувався з 26 жовтня по 16 листопада. Для проведення 2-го та 3-го турів додаткової імунізації проти поліомієліту найближчим часом, згідно наказу МОЗ, в область надійде ще 200 тисяч доз вакцини ОПВ (оральної полівакцини).

Як повідомив головний педіатр Закарпатській області Михайло РАДЬ, вакцинація по області відбувалася у 637 щеплювальних пунктах, до роботи було залучено 260 лікарів та 770 працівників середнього медичного персоналу. Кожна дитина перед щепленням оглядалася лікарем і наступного дня після вакцинації її стан здоров’я обов’язково контролювався. Жодних випадків ускладнень внаслідок щеплювання не зафіксовано. Михайло РАДЬ наголосив, що вакцинація є єдиним ефективним шляхом захисту дітей від небезпечного захворювання – поліомієліту.

Передбачено 3 тури імунізації. В Закарпатті 1-й тур тривав 3 тижня — з 26 жовтня до 16 листопада. Протягом цього часу були вакциновані діти віком від 2 міс до 6 років. Перер¬ва між 1-м і 2-м туром становить 1 місяць. Відрахування інтервалу між раундами відбувається від останнього дня попереднього раунду вакцинації ОПВ.

2-й етап імунізації триватиме 2 тижні. У ході 2-го туру буде вакциновано тих самих дітей. У 3-му турі вакцинацію пройдуть діти у віці від 6 до 10 років.

Також Михайло РАДЬ зауважив, що діти, які взагалі не проходили вакцинацію проти поліомієліту, отримують 1-ше щеплення ІПВ-вакциною (ІПВ або у складі комбінованих вакцин) та в подальшому можуть бути вакциновані ОПВ, але не раніше, ніж через 14 днів після отримання ІПВ.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com