Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Відновлювати зруйновану паводком дорогу на Тячівщині немає сенсу

27 листопада 2015 р., 12:39

До того часу поки відновлять дамби та берегоукріплення

З приводу розгляду даних питань, 25 листопада під керівницвом голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем’янчука проведено розширене засідання районної комісії ТЕБ і НС.

Участь у робочій зустрічі також прийняли заступник голови державної адміністрації Василь Каганець, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення Василь Бокотей, голови місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району, що задіяні до проведення заходів з ліквідації наслідків негоди, повідомляє Тячівська РДА.

Насамперед Василь Дем’янчук наголосив, що наразі ситуація в районі залишається стабільною, забезпечено газопостачання та відновлено електропостачання до всіх населених пунктів району, по всіх напрямках відновлено рух автотранспорту, за винятком двох присілків у Широкому Лузі та Малій Угольці. Воду вже відкачано з усіх житлових будинків, що були підтоплені за суботу й неділю. Наразі в районі проводяться першочергові заходи з ліквідації наслідків паводку, відновлення інфраструктури району, а також підраховуються завдані стихією збитки.

Виконання робіт з відновлення дорожнього полотна, будівництва гідротехнічних споруд та здійснення регуляції річок здійснюватимуть за принципом співфінансування, залучаючи кошти місцевих рад, районного та обласного бюджету. Закарпатська ОДА буде звертатися до Кабміну з проханням виділити на ліквідацію наслідків стихії коштів із резервного фонду. Також клопотатимуть про поновлення фінансування протипаводкової програми «Тиса».

Як доповів начальник Тячівської філії «Райавтодор» Василь Варга, найбільше від повені постраждала дорожня інфраструктура в Руській Мокрій, Усть Чорній, Кричеві, Нересниці, Широкому Лузі, Тарасівці та окремих інших. Всі ці населені пункти входять також до переліку тих, де найсильніше пошкоджені гідротехнічні споруди - дамби та берегоукріплення. До цього списку також додаються селище Дубове, села Калини, Лопухово, Біловарці, Вільхівці, Терново, Вонігово.

Василь Іванович відзначив, що в першу чергу роботи з ремонту доріг затримує необхідність проведення у більшості з вищеперерахованих населених пунктах дерегуляції русла річок, відновлювати дорогу до цього – немає сенсу.

Головний санітарний лікар району Євгеній Шелевер інформував про проведення заходів з дезінфекції води у зонах підтоплення. Зокрема зазначив, що в санепідслужби є потрібний запас дезінфікуючих речовин, тож працівники мають змогу провести дезінфекцію всюди, де це необхідно, одразу після відкачки води.

Голови місцевих рад, працівники всіх служб, установ та організацій продовжують збір інформації щодо завданої паводком шкоди, проводять невідкладні заходи з ліквідації збитків, завданих паводковими водами в межах повноважень та наявних ресурсів.

Окремо звернуто увагу, що власники приватних будинків повинні звернутися до страхових компаній, з якими у них укладено договори щодо відшкодування збитків, завданих негодою.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp