Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ніхто не перейде автоматично з міліції в поліцію, - Литовченко

27 листопада 2015 р., 16:50

Поліцейські охорони готуються до тестування

Днями начальник управління поліції охорони в Закарпатській області зустрівся з працівниками Управління, які виявили бажання продовжити роботу в поліції.

Про це повідомляє Управління поліції охорони в Закарпатській області.

На розгляд учасників наради були винесені питання щодо кадрової політики в Управлінні після реорганізації та діяльності підрозділів у нових умовах.

- Ні для кого не секрет, що згідно Закону України «Про Національну поліцію» було створено нові територіальні органи Національної поліції, в тому числі поліцію охорони. Сьогодні ми працюємо над побудовою системи, в якій поліція охорони ефективно виконуватиме свої функції. І надалі продовжуємо забезпечувати захист майна громадян – зазначив керівник.

Очільник закарпатської поліції охорони звернув увагу працівників Управління на підготовку до переатестації. Адже, щоб продовжити службу вже в лавах Національної поліції – доведеться скласти відповідний іспит.

- Ми на фінальній стадії реформування. Ви повинні розуміти, ніхто не перейде автоматично з міліції в поліцію – каже Андрій Литовченко.- Весь особовий склад, що виявив бажання продовжити працювати задля забезпечення правопорядку та захисту майна громадян обов'язково повинен пройти переатестацію. Усіх чекає складання іспиту: а це математичні, аналітичні завдання, логічні головоломки. І,звичайно, перевірка знання законодавства.

- Процес буде прозорим і неупередженим. Тож візьміть це до уваги, і вже розпочинайте підготовку до тестування, - додав керівник.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com