Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Аби поліція запрацювала, як хороший годинниковий механізм...

29 листопада 2015 р., 18:44

Потрібна віра у розпочату справу та у свої сили

Сьогодні в Ужгороді, після урочистого складання Присяги новими патрульними, Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе зустрілася з особовим складом обласного управління поліції, повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Очільниця поліції окреслила основні вимоги до особового складу, а також те, що їх чекає найближчим часом.

Для того, щоб кожен поліцейський служив належно, його очікує достойна зарплата. Аби не виникало спокуси брати хабарі і «кришувати» бізнес. Бо від корупціонерів позбуватимуться нещадно.

Керівництво поліції відходить від цифрових показників оцінки роботи. Важливішою є довіра населення до правоохоронців. А також те, що підлеглі думають про своїх керівників, чи довіряють їм. Усе це з′ясовуватимуть соцопитування.

- Гріш нам ціна, якщо населення нам не вірить. Тому я дуже надіюсь, що ви будете прагнути, щоб рівень довіри людей значно зріс. А я буду все робити задля цього,- запевнила Хатія Деканоідзе.

Аби поліція запрацювала, як хороший годинниковий механізм, у ній мають служити порядні люди. Чесну молодь будемо виховувати, вчити і призначати на відповідні посади. Таких людей нині шукають по всій країні.

Але головне в поліцейських – це віра в успіх розпочатої справи.

- Одна я реформу не зроблю. Якщо ви будете думати, що нічого не вийде, то вам не місце в Національній поліції. Я сприймаю критику, але не скептицизм. Якщо ми самі повіримо в успіх, то і люди нам віритимуть, - наголосила очільниця української поліції.

- Думаю, коли до нас дійде атестація, результати її для більшості особового складу будуть позитивними, оскільки маємо час підготуватись, - переконаний керівник закарпатської поліції полковник Сергій Князєв. Однак готуватися усім слід вже тепер.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com