Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Стало відомо ім’я організатора нападу на майора Зотова

1 грудня 2015 р., 17:23

Прокуратура відкрила провадження

Як ми вже повідомляли, 30 листопада в Мукачеві було здійснено напад на майора резерву НГУ Зотова Дмитра Дмитровича.

За даними ГО "Карпатська Січ", організував та очолив напад Козманко Ярослав Георгійович, 1969 р.н., житель м. Мукачево. Відомий в кримінальних колах Мукачівщини та Закарпатської області за кличкою "Клоун". Активний член відомого ОПГ Закарпаття.

"Маємо дані, що ним організовувався тиск на свідків нападу та сприяння в знищенні відеодоказів нападу з камер спостереження" - йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, що за порадою корумпованих працівників правоохоронних органів "Клоун" написав заяву про нібито усні погрози з боку Зотова Дмитра в міську поліцію м. Мукачева.

"Згідно отриманих відеоматеріалів, дана особа свідомо переслідувала автобус на спецномерах. В тому числі робимо висновок, що напад був підготовлений кримінальними елементами. На наш погляд, кваліфікація даного нападу Козманко Ярослава прокуратури м. Мукачева про "умисні легкі тілесні ушкодження" є невідповідаючою дійсності" - зазнчають добровольці.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp