Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ювенальні прокурори краю посприяли поверненню учням шкільного приміщення

2 грудня 2015 р., 10:40

Незаконність панувала на Іршавщині

В умовах сьогодення вкрай важливе питання виховання майбутнього покоління.Належна організація навчання, збереження та розвиток мережі навчальних закладів повинна бути одним із пріоритетних напрямків діяльності органів влади. Втім, наявні випадки коли діти позбавленні права на отримання повноцінної освіти.

Так, понад 2,5 років в приміщенні площею 97,5 кв м Довжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів в Іршавському районі функціонує магазин непродовольчих товарів, що є грубим порушенням ст. 63 Закону України «Про освіту».Прокуратурою Іршавського району у березні поточного року подано до господарського суду Закарпатської області позовну заяву в інтересах держави в особі відділу освіти Іршавської РДА до відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради, до приватного підприємця про визнання недійсним договору оренди та звільнення відповідачем займаного приміщення школи.

Втім, незважаючи на те, що у вивільненому приміщенні планувалося облаштування спортивної зали для дітей, судами першої та апеляційної інстанцій відмолено у задоволені позовних вимог прокурора.Послідовно відстоюючи інтереси дітей, прокуратура звернулася з касаційною скаргою до суду вищої інстанції, рішенням якого позовні вимоги прокурора задоволено та визнано договір оренди загальноосвітнього закладу недійсним.Відтак, органи прокуратури в черговий раз принципово довели свою правову позицію, з якою погодився Вищий господарський суд України, що в приміщеннях закладів освіти не місце комерції.
Відділ організації прийому громадян,розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістюпрокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com