Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівські полісмени подались у школи

4 грудня 2015 р., 18:37

Превентивні заходи кращі, ніж покарання

Під час профілактичних бесід правоохоронці розповідають дітям про шкідливість куріння, вживання спиртних напоїв. Наголошують на недопустимості вчинення хуліганських дій, дрібних крадіжок, насильства в сім”ї. Роз'яснюють статті Кримінального і Адміністративного кодексів, що передбачають відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів.

Важливу роль в зниженні кількості злочинів і правопорушень серед неповнолітніх відіграє профілактична робота. Саме з цією метою правоохоронці Мукачівщини провели пізнавальні уроки для старшокласників Копинівської, Червенівської, Бобовищанської та Клячанівської сільських шкіл, повыдомляэ Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Основна увага була акцентована на актуальних темах: основах адміністративного і кримінального законодавства, на віці, з якого настає відповідальність. Йшла мова і про покарання за вчинення протиправних діянь. Окрему увагу поліцейські приділили неприпустимості куріння і розпивання спиртних напоїв, вчинення хуліганських дій, дрібних крадіжок тощо.Учні ставили запитання. У свою чергу правоохоронці роз'яснювали основні правила поведінки, які підлітки повинні знати і дотримуватися, щоб не стати об'єктом злочинних дій.

Поспілкувалися вартові порядку і з учнями, які без поважних причин пропускають шкільні заняття.

Мета цих всіх зустрічей – застерегти підростаюче покоління від необдуманих вчинків та правопорушень. Мукачівські поліцейські і надалі проводитимуть такі зустрічі в навчальних закладах.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com