Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Представники двох десятків громадських організацій прийняли участь у тренінгу для активної молоді

9 грудня 2015 р., 12:55

ПРотягом двох днів навчання розробили 4 соціальні проекти

1-2 грудня на базі відпочинку «Водограй», що знаходиться в смт Чинадієво Мукачівського району, управлінням молоді та спорту облдержадміністрації проведено тренінг на тему «Основи фандрейзингу та проектного менеджменту» (частина 2).

Учасниками заходу стали ще 20 членів громадських організацій Закарпатської області.

Досвідчені тренери Катерина Станкович та Борис Чернявський протягом двох днів розповіли про всі етапи створення та написання проекту, а також мистецтво залучення коштів та інших ресурсів для реалізації ідеї.

Учасники паралельно до пройдених модулів створювали власні проекти, таким чином і відшліфовували всі тонкощі цієї справи. Це дало можливість застосувати отримані знання на практиці.

Результатом проведення тренінгу стали 4 соціальні проекти в галузях культури, освіти, екології. Такі заходи є стратегічно важливими, адже даючи знання молодь може втілити свої ідеї, які є важливими для розвитку активного громадянського суспільства, сприяють інтелектуальному розвитку молоді, збільшенню кількості соціальних заходів, акцій, благодійних програм та іншого.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com