Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Афганці втретє штурмували кордон на Закарпатті (Відео)

17 грудня 2015 р., 11:39

Переправники намагають відробити отримані гроші?

Групу незаконних мігрантів з 13 осіб, 8 з яких діти, затримали вчора на Закарпатті співробітники Державної прикордонної служби України. Інформація про порушників надійшла від представників громадських формувань, які допомагають прикордонникам в охороні державного кордону. Прикордонний наряд від відділу «Вилок» Мукачівського загону, що знаходився неподалік, відразу виїхав на місце та перехопив мандрівників. Спинили їх за кілька десятків метрів від українсько-угорського кордону, коли вони майже підійшли до загороджувального паркану. Документів при собі нелегальні мігранти не мали, однак назвалися громадянами Афганістану. Серед 8 дітей, троє були ще зовсім маленькими, одна дитина навіть не мала року від народження.

Афганців доправили до прикордонного підрозділу, де напоїли гарячим чаєм та надали першу необхідну допомогу.

Під час з’ясування всіх обставин їх подорожі було встановлено, що частина афганців, а саме сім`я з 7 осіб вже втретє в цьому році затримується прикордонниками на підступах до кордонів країн ЄС. Останнього разу їх спинили на початку листопада. За деякий час на них знову вийшли організатори незаконного переміщення осіб через кордон та запропонували чергову «подорож» в Європу. У ході слідування до кордону та переховування від правоохоронців у різних житлових та нежитлових приміщеннях сім`ю переправники об'єднали з іншими мандрівниками.

На підступах до держрубежу організатори вказали їм напрямок руху, а самі зникли. За деякий час афганців затримали прикордонники.

Зауважимо, що в очікуванні холодів організатори та посібники переправки незаконних мігрантів намагаються якомога швидше позбутися від них. При цьому під час подорожі вони нерідко полишають мандрівників в невідомій місцевості напризволяще. Крім того вони не зважають на те, що подібні «подорожі» горами можуть призвести до загибелі мігрантів, особливо малих дітей.

Державна прикордонна служба України

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com