Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські депутати підготувались до чергового засідання

21 грудня 2015 р., 11:46

Матеріали вивчені, пропозиції розроблені

Депутати облради сьомого скликання у своїх комісіях завершили вивчати пропоновані матеріали порядку денного другої сесії облради.

Про це повідомили у прес-службі Закарпатської облради.

Зокрема, відбулися засідання 5 профільних комісії: з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій, яку очолює Андрій Андріїв, з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, де керівник Петро Голубка, з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, нацменшин та інформаційної політики на чолі з Ілдікою Орос, з питань охорони здоров’я, яку веде Роман Шніцер, а також з питань бюджету під головуванням Василя Кошелі.

У роботі постійних комісій узяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто.

Депутати серйозну увагу приділили розгляду змін до обласного бюджету-2015 року та про обласний бюджет 2016 року. Зосереджено розглянули нові пропоновані цільові галузеві програми у сфері освіти, охорони здоров’я, транскордонного співробітництва, соціального захисту населення, культури, мистецтва, молоді та спорту тощо.

У ході роботи обранці висловили низку зауважень і слушних думок. Найбільш важливі будуть узагальнені і подані на розгляд членів президії обласної ради, засідання якої відбудеться сьогодні, 21 грудня.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com