Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Святкування Нового року переросло у справжній скандал з рестораном

26 грудня 2015 р., 12:09

Отримали не те, за що платили...

Невиправданими надіями і скандалом завершився корпоратив у ресторані «Варош» у п’ятницю, 25 грудня.

 

Колектив магазинів "Бутік Париж" та "Дефіле" зарезервував святкування у цьому місяці ще півтори місяці тому, обумовив дату та залишив завдаток, - повідомила керівник колективу, власниця магазинів.

«Ми домовилися про все заздалегідь, погодилися на ту дату, яку запропонував ресторан, нам обіцяли цікаву програму. Усі дівчата з нашого колективу записалися на зачіски, макіяжі та інше, а ви знаєте, що у салонах краси зараз також дуже щільний графік. Працівниці встали о 6 ранку, о 8 були в перукарні і вже о 10-ій – на роботі, готові до вечірнього святкування. Натомість нам зателефонували о 10-ій ранку та сказали, що переконливо просять перенести свято, бо сьогодні, мовляв, святкують митники, їх кількість неочікувано збільшилася і вони не хочуть ділити зал ще з кимось», - розповіла обурена жінка.

«Я сказала адміністратору, що це вже неможливо, дівчата всі готові, вони витратили на підготовку свої кошти. Вони запропонували нам інші ресторани, ми передзвонили, проте всі вони були зайняті. Я попросила нічого не скасовувати, ми хочемо святкувати сьогодні. Невже ми не такий клієнт, як всі інші? Ми платимо, до речі, у бюджет податки, з якого митники отримують зарплати. І клієнти повинні бути однакові для ресторанів, незалежно від професії чи розміру гаманця... Жоден підприємець не має права так поступати з клієнтом», - каже вона.

Тож колектив все-таки прийшов на свій корпоратив, їх впустили в коремий невеликий зал, зачинили за дівчатами двері та не пускають їх до зали, де музика, програма і танці. «Сидимо, як у шпаківні якійсь. Дуже неприємно. За дверима музика, на яку навіть не можемо вийти... Ми написали про це до книги скарг, оскільки зустріли повне нерозуміння і зневагу від працівників закладу. Вони поводять себе непорядно», - розповіли дівчата журналістам.

Заголовок


111111111 26.12.2015 12:19 IP: 199.169.49.151
kudi prostim smertnim do mitnikiv,to vihsa kasta!!!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com