Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Талановитий ужгородець презентував креативний кліп (ВІДЕО)

29 грудня 2015 р., 09:23

Jimy Stranger (Дмитро Фесенко (Павлов) працював над відео довго і віддано.

Ужгородський експериментатор Jimy Stranger (Дмитро Фесенко (Павлов) презентував новий креативний відеокліп під назвою «Stir».

«Це була дуже цікава та нелегка праця над багатьма деталями, які ми разом з дружиною створювали і фотографували протягом шести місяців, - каже Дмитро. - Я завжди хотів зняти відеокліп з величезним наповненням різноманітних креативних елементів. У цій роюоті ми використали практично всі відомі види фруктів та овочів, працював з глиною, пластиліном, картоном, нитками та голками, камінцями, деревом, печивом, горщиками, вилками, інструментами, гербарієм і т.д.

Фруктове обличчя я створив за мотивами картин геніального художника Альберто Арчімбольдо. Також подібна техніка була використана чеським сюрреалістом Яном Шванкмаєром та у кліпі легендарного англійського виконавця Пітера Габріела «Sledgehammer», що власне і надихнуло мене зробити внесок у цю оригінальну тенденцію».

У створенні цього відеокліпу взяли участь багато талановитих та відомих людей з Ужгорода: кондитер Валентин Штефаньо, художниця Ольга Скакандій, модельєр Маріан Годованець, президент ГС «Федерації петанку України» Олександра Шевченко, дизайнер Іван Товканець та студенти медичного факультету УжНУ з Африки та Індії.

Також висловлюємо вдячність Олександру Маріашу, Віктору Миговичу, Володимиру Панову, Івану Палагію, Максиму Ляхіну, Миколі Карпенку, Миколі Барничу, Валентину Кузану, музикантам Дмитру Павловському та Данієлу Ійлешу, Клубу молодих реформаторів (Ужгород), а також Ужгородському прес-клубу.

Оператор, фотограф: Габріелла Руденко

Режиссер: Jimy Stranger (Дмитро Фесенко (Павлов)


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp