Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що заробив, те й віддавати доведеться

31 грудня 2015 р., 13:40

Підприємця оштрафували за те, що продав дітям піротехніку.

За реалізацію неповнолітньому піротехнічної продукції мукачівського підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності.

У Мукачеві продавець, попри заборону продажу неповнолітнім піротехніки, продав 12-річному хлопчині петарди. Суб’єкт господарювання мав ліцензію на право здійснення цього виду діяльності, проте не зауважив єдиного - вік хлопчини, за що й понесе відповідальність.

У Мукачеві правоохоронці проводять рейди по виявленню недобросовісних продавців піротехніки. Доводимо до вашого відома, що діяльність, пов’язана з виробництвом і торгівлею піротехнічними виробами, підлягає ліцензуванню. Продаж побутових піротехнічних виробів на ринках забороняється. Також таку продукцію заборонено продавати або передавати особам, які не досягли відповідного віку: 12, 16 або 18 років у залежності від класу феєрверків.

Правоохоронці попереджують власників спеціалізованих точок про відповідальність за збут таких небезпечних товарів неповнолітнім. Поліцейські пояснюють, що у разі виникнення сумнівів щодо віку особи – необхідно вимагати підтверджуючий документ.

Законодавством передбачена відповідальність за такий вид незаконної діяльності. Відповідно до ст. 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp