Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські бізнесмени звітують через «Електронний кабінет»

6 травня 2014 р., 15:51

Понад 400 осіб прозвітували у такий спосіб.

Саме стільки платників Закарпаття подали податкову звітність через персональне автоматизоване робоче місце – «Електронний кабінет платника податків» з початку 2014 року. 

Фахівці управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів в Закарпатській області відмічають, що все більше платників усвідомлюють, наскільки практично та ефективно користуватись електронним сервісом від Міндоходів, адже крім подання податкової звітності в режимі реального часу, можна перевірити стан розрахунків з бюджетом по податках та зборах, свої облікові дані, вести книгу обліку доходів і витрат. 

Серед різноманітних можливостей цього сервісу найбільшою популярністю у платників користуються розділи «Формування і подання податкової звітності» та «Календар платника», – інформують фахівці органу доходів і зборів області. Варто зазначити, що «Електронний кабінет» стане в нагоді насамперед тим платникам, які приділяють максимальну увагу впровадженню сучасних інформаційних технологій у свою діяльність. Для допомоги користувачам, на головній сторінці «Електронного кабінету платника» розміщено інструкцію щодо його експлуатації, а у розділі сервісу «Довідкова система» – детальна інструкція по роботі з системою. Нагадуємо, що увійти до «Електронного кабінету» можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів. Для цього потрібно авторизуватися за допомогою електронного цифрового підпису (ключа), який можна отримати безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів при ГУ Міндоходів у Закарпатській області. 
Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp