Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Слава Україні", автоматна черга та застивше на холодних вустах "Героям Слава"

7 травня 2014 р., 09:23

Так розправляються із справжніми українцями у Слов’янську просто посеред вулиці. Саме цей випадок змусив уродженця із Закарпаття згадати про рідний край та виїхати з окупованого міста.

Так вже сталося, що три роки тому двоюрідний брат кольчинця Олександра Шпеника Іван познайомився з дівчиною з Донбасу. Росіянка за національністю припала до душі закарпатцю, й він вирішив виїхати до неї у місто Слов’янськ.

Робота у чоловіка там була, отож і молода родина жила в мирі й злагоді. Так тривало понад два роки, аж поки в Києві не з’явився відомий на весь світ Майдан. Перші тривоги люди відчули тут, коли тодішня влада почала збирати мітингувальників на горезвісні антимайдани, котрі неодноразово проводилися у Маріїнському парку столиці. Саме тоді у місті стали активізовуватися проросійські сили, котрі й виступають нині за приєднання Донеччини до Росії. Численні емісари із сусідньої держави, так звані ідеологічні туристи, всім і вся розповідали, що нова українська влада нелегітимна, її потрібно усунути, бо занапастить російськомовний Донбас. А ще, що вони ставленики американців та європейців, а єдине, що ще може врятувати Схід, так це, мовляв, федералізація, бо на Заході України ніхто нічого не робить, усі вони тільки на Майдані стоять, а ви їх годуєте. Тут варто зауважити, що такі отруйні зерна, впавши у сприятливий грунт, дуже скоро проросли й встигли глибоко вкоренитися. Цьому неабияк посприяла й російська пропаганда у ЗМІ. Телеканали «ГРТ» та «Росія-24» навперебій називали столичний Майдан збіговиськом фашистів, вдавалися в історичні порівняння, мовляв, галичани – це вам не мирні росіяни і не українці, а нащадки войовничо налаштованого Данила Галицького, котрий уже тоді воду каламутив і виступав проти центрального київського князя.

А на початку квітня закарпатець помітив «зелених чоловічків» на центральних вулицях міста. Він дуже здивувався, як це вони так вільно пересуваються із зброєю в руках і нікому до них немає діла. Того ж дня пополудні зчинилася стрілянина у центрі, а надвечір міськвідділ міліції був уже в облозі терористів. Скоро під їхнім контролем опинився і міськвиконком. Самопроголошений мер В’ячеслав Пономарьов оголосив комендантську годину. Так триває уже не один день і навіть не один тиждень. «Зелені чоловічки» настільки знахабніли, що поводяться тут як повноправні господарі. Вони всіляко залякують і тероризують місцеве населення, серед білого дня зчиняють стрілянину з будь-якого приводу.

Та є в Слов’янську й справжні патріоти України, котрі не бояться висловитися проти федеративного устрою держави та проти загарбницьких планів Росії. І їх просто вбивають, знищують на виду у всіх, залякуючи в такий спосіб інших патріотично налаштованих містян. 

За словами закарпатця, в один із днів минулого тижня біля однієї з багатоповерхівок центральної частини міста зустрілися четверо чоловіків-українців. Двоє з них мали необережність привітатися гаслом «Слава Україні!». За це всі поплатилися життям. Інші двоє відповісти «Героям слава!» вже не встигли, бо пролунала автоматна черга й усі четверо замертво попадали на землю. Виявляється, поруч знаходилися «зелені чоловічки», це були головорізи-чеченці, терористи, які вільно почуваються зараз на нашій землі. Це відбувається в той час, коли росіяни трублять на весь світ, що жодних їхніх формувань на сході України немає. Побачивши таке на власні очі, наш земляк страшенно перелякався. Тільки тепер страх за себе та за родину спонукав його робити щось задля власної безпеки, адже багато хто знає, що він «западенець», «бандерівець». Того ж дня закарпатець зателефонував двоюрідному брату з Кольчина й повідомив, що тікає з Донбасу на Закарпаття. Тож у нас тепер з’явився ще один вид біженців.

У розмові з кольчинським братом Олександром Іван зауважив: «Я навіть не уявляв собі, що війна може бути такою страшною й жорстокою». А ще зазначив, що такий жах, який стався на його очах, робиться в місті повсюдно, де ходять ці бандити. Вони відбирають автотранспорт у їхніх власників, гроші та особисті речі затриманих ними журналістів, мародерствують. Наші телеканали не мають можливості знімати на камеру й висвітлювати такі непоодинокі випадки, тому люди не знають того всього, що відбувається зараз у цьому невеликому донецькому місті.

Віталій Пумпинець, Мукачівський район.


михайло 24.07.2017 11:33 IP: 164.173.195.91
Для /БСЧС/ ти одморозок на всю голову нещасний русине....ти хуйло ...слава Україні смерть ворогамсукам православним від МПЦ
кем 07.05.2014 11:48 IP: 138.169.222.91
Думаю скоро и мы будем по рязани ходить и отстреливать рашисстких военных уже там
Вася 07.05.2014 11:05 IP: 209.49.81.88
Руине приходит пиздец разваливается 404
БСЧС 07.05.2014 11:03 IP: 185.251.86.109
Подкарпатская Русь в сердце каждого русского. Русь пошла именно отсюда,а не из Киева. Русины!!!!! Пасквиль просто смешон. Богатая фантазия выдумщиков
БЕНДЕРОВКА 07.05.2014 11:00 IP: 18.214.211.195
Пиздец зомби-рашистам и вашему старому маразматику, полудурку, карлику путлеру !Всему свое время)))
не бендераст 07.05.2014 10:17 IP: 8.167.30.46
Сала хероям
Патриот Подкарпатской Руси 07.05.2014 09:53 IP: 194.237.190.178
украине ПИЗДЕЦ !!!! Слава незалежной ПОДКАРПАТСКОЙ РУСИ !!!!! СЛАВА РУСИНАМ - автохтонному народу Подкарпатской Руси !!!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp