Біатлон: Збірна України перемагає в жіночій естафеті

17 січня 2016 р., 14:12

Жіноча збірна України з біатлону виграла естафету, не давши на останніх метрах дистанції обійти себе Німеччині.

У неділю, 17 січня, на етапі Кубка світу з біатлону наша жіноча команда виграла в естафеті.

Першою з наших дівчат стартувала Ірина Варвинець. 23-річна біатлоністка відстрілялана нуль всі мішені, а висока швидкість дала їй змогу передати естафету Джимі на другому місці. Юлія свою ділянку також пройшла ідеально і вивела збірну України на перше місце. Валентина Семеренко отримала естафету з 24-секундною перевагою над найближчим суперником. Але вже на першій стрільбі Валя не змогла закрити всі мішені навіть за допомогою додаткових патронів і пішла на коло штраф. Ця помилка відкинула нашу збірну з трійки призерів, але вже на другій стрільбі Семеренко відстріляла на відмінно і першою з третіх номерів передала естафету.

Останньою за збірну України бігла Олена Підгрушна. Всю гонку її переслідувала Лаура Дальмаєр. На останніх метрах естафети здавалося, що німкеня зуміє вийти вперед, але наш досвідчений капітан з останніх сил не дала супернику себе пройти і фінішувала першою. Перемога збірної України, німкені - другі. Третє місце дісталося збірній Італії.

1. Україна (1 + 4) 1: 16: 14.2