Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті експериментуватимуть по-економічному

19 січня 2016 р., 16:23

Вже через кілька днів

21 січня, о 10.00 на території заводу «Єврокар» (с.Соломоново, Ужгородський р-н) відбудеться перший в області Форум ініціатив, який збере керівників близько 60 найпотужніших підприємств Закарпаття. Форум консолідує представників ділових, експертних та громадських кіл, керівників органів виконавчої влади, експертів та лідери бізнес-асоціацій, ЗМІ.

Форум ініціатив пройде під загальною темою «Закарпатський економічний експеримент». Закарпаття має всі шанси стати найкомфортнішим регіоном для ведення бізнесу в Україні, а регіон з позицій аутсайдера в економічних рейтингах вже найближчим часом перетвориться в лідера економічного зростання, - кажуть ініціатори заходу.

Чи можливе «закарпатське економічне чудо»? Яка стратегія економічного зростання потрібна регіону? Яка модель взаємодії між бізнесом та владою може стати найбільш ефективною? Ці та інші питання будуть розглядатися на Форумі ініціатив.

На Форумі очікуються ключові заяви Геннадія Москаля, голови Закарпатської ОДА про нові підходи в економічному розвитку Закарпаття.


Ужгородський прес-клуб

Схожі новини

На Закарпатті проведуть економічний експеримент
На Закарпатті експериментувли по-економічному (ФОТО)
Про закарпатський економічний експеримент дізналися у Херсоні
Депутати стурбовані: Експеремент реконструкції доріг біля західного кордону за рахунок митних платежів оминув наш край
На Закарпатті провалили «Дорожній експеримент»
Закарпаття отримає більше 90 мільйонів гривень на ремонт доріг
Москаль: «За три місяці область отримала від дорожнього експерименту 100 мільйонів, гроші вже розподілені на ремонт доріг»
Москаль: «За грудень Закарпаття отримало понад 54 мільйони гривень від «дорожнього експерименту»
Чи доступний Ужгород для людей із обмеженими можливостями: експеримент (ВІДЕО)
Москаль: «Через завищені Мінфіном планові показники для митниці на Закарпатті практично припинений «дорожній експеримент»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com