Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородський священик найважчого гріха не побоявся

27 січня 2016 р., 11:30

Тепер все життя просидить за ґратами.

За результатом численних судових засідань за участю двох професійних суддів, присяжних та працівника галузевого відділу прокуратури Закарпатської області, суд врахувавши надані засудженим та захисниками доказами, та заслухавши доводи сторін тапрокурора, який активно заперечував проти наявності нововиявлених обставин, ухвалою від 26 січня 2016 залишив заяву щодо перегляду за нововиявлених обставин вироку без задоволення. Тобто священик, котрий вбив трьох людей і надалі відбуватиме довічне ув`язнення.

Торік, у вересні в Ужгородський міськрайонний суд надішла заява від пожиттєво засудженого ужгородця щодо перегляду вироку Закарпатського обласного суду, яким він у 1999 році засуджений за умисне вбивство трьох осіб. Підставою стали нововиявлені обставини, які раніше не були відомі та можуть свідчити про невинуватість засудженого. Священик наполягав щоб ситуацію досліджували професійні судді разом з присяжними.Відтак, за активної позиції прокуратури суддями прийнято рішення залишити заяву без задоволено.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp