Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про чиновників, які блокують виділення землі бійцям АТО, повідомили представникам ОБСЄ

4 лютого 2016 р., 19:09

Заступник Москаля зустрівся з моніторинговою комісією

Вчора, 3 лютого, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Деймс Хант та Лєшек Кочік цікавилися в першу чергу питаннями безпеки в краї, з огляду на резонансні інциденти, які трапилися на Закарпатті останнім часом.

За словами Віктора Мікуліна, на жаль, ці інциденти стали відомі на весь світ. На його думку, проблема присутності озброєних людей на мирних територіях проблема загальнодержавна. На Закарпатті ж особливо, через близькість кордонів. Водночас заступник голови ОДА запевнив, питання безпеки в краї перебуває під контролем обласної влади, зокрема керівника краю Геннадія Москаля.
П
ід час зустрічі також обговорили питання соціального захисту учасників АТО та членів їх родин. Як зазначив Віктор Мікулін, наразі найбільша проблема – це виділення земельних ділянок, яке часто блокується причетними до цього процесу чиновниками. Проте керівництво області поставило собі за мету подолати корупційні схеми у цій сфері.

--Люди, які в найскладніші часи виступили на захист країни заслуговують на повагу. Згідно з законом, вони мають право позачергово отримати земельну ділянку. І ми будемо захищати це право, - наголосив В. Мікулін.

Учасники зустрічі обговорили інші аспекти соціально-політичного життя краю, зокрема, процес децентралізації та добровільного об’єднання громад. Торкнулися і міжнаціональних та міжконфесійних відносин, які Віктор Мікулін охарактеризував як толерантні та спокійні.

За підсумками зустрічі, сторони домовились поглиблювати співпрацю та проводити відповідні зустрічі й надалі, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com