Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Головний міліціонер Закарпаття зустрівся з майбутніми полісменами в Києві

10 лютого 2016 р., 15:23

Зустріч відбулася сьогодні.

10 лютого очільники Закарпатської та Донецької поліції Сергій Князєв таВ’ячеслав Аброськін завітали до учнів Юридичного ліцею імені ЯрославаКондратьєва Національної академії внутрішніх справ (м.Київ). Натхненнітеплою розмовою з правоохоронцями-керівниками юні поліцейськізізналися, що відтепер не мають права не стати хорошими полісменами.

За круглим столом, в затишній та доброзичливій атмосфері, ліцеїсти Юридичноголіцею ім.Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ спілкувалисяз очільниками Закарпатської та Донецької поліції. Сергій Князєв та В’ячеславАброськін цікавилися в майбутніх полісменів про умови їхнього навчання, питали про плани та мрії молодих спеціалістів.

Однією з наріжних тем зустрічі став теперішній стан справ у країні. Торкалисяболючої теми війни на сході. Як виявилося, зі 161 ліцеїстів 8 – вихідці зприфронтових сіл та містечок Донеччини. Розмова з молодими донеччанами булаакцентом зустрічі. Юні хлопці та дівчата розповідали про себе, про свої здобутки,перспективи, мрії.

Сергій Князєв зазначив, що війна – наша спільна біда, і закарпатці підтримуютьдонеччан, щиро їм співчувають, адже там кожного дня гинуть люди. Вихованцізакладу поділилися з керівником поліції тим, що вони хочуть стати гідниминащадками своїх батьків і продовжити їхню справу, захищаючи мир і спокій України.

Ліцеїсти заручилися підтримкою очільників поліції, і отримали прості, протенадзвичайно важливі настанови: «збагачуватися новими знаннями, бути чеснимиперед людьми і самими собою, робити все, за що беретеся, якнайкраще».

Слова Сергія Миколайовича запали в душу і юній закарпатці – ліцеїстці МарійціСамборській. Дівчина родом із с.Ізки, що на Міжгірщині. Каже, що статиполіцейською вирішила сама. Мріє бути хорошим слідчим. 15-літня закарпаткаприємно вражена зустріччю із керівниками поліції і зізнається, що після спілкуванняз Сергієм Миколайовичем, зрозуміла, що не має іншого вибору, як докласти всіхзусиль, щоб стати достойною поліцейською.


Відділ комунікації ГУ НП в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp