Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві поліція отримає в оренду комунальне майно

12 лютого 2016 р., 10:03

Таке рішення прийняли мукачівські депутати

Депутати Мукачівської ради схвалили рішення «Про надання дозволу на укладання договорів оренди приміщень комунальної власності м. Мукачево з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області».

У зв’язку з ліквідацією територіального підрозділу УМВС України в Закарпатській області, орендаря приміщень комунальної власності за адресами:
вул. Індустріальна, 39/27, вул. Росвигівська, 26/1, вул. Окружна, 26, у м. Мукачево, міська рада планує надати дозвіл міському голові м. Мукачево виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладання договорів оренди майна комунальної власності з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області, для розміщення підрозділів Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській 

області, на термін 1 рік років, за адресами:

- вбудовані приміщення по вул. Індустріальна, 39/27, в м. Мукачево, загальною площею 50,1 кв.м.
- вбудовані приміщення по вул. Росвигівська, 26/1, в м. Мукачево. загальною площею 63 кв.м.
- майновий комплекс по вул. Окружна, 26, м. Мукачево. загальною площею 57,7 кв.м.
Також встановлено орендну плату за використання нерухомого майна (як структурам бюджетного фінансування) – 1 грн. в рік, за кожною адресою. При цьому орендар самостійно укладає договори сервісного обслуговування (електро-, водопостачання, охорона, вивіз сміття, та інш.) та сплачує відповідним службам фактичні витрати за користування комунальними послугами.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com