Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рахівські депутати проти надання особливого статусу Донбасу

12 лютого 2016 р., 10:42

З цим вони звернулися до ВРУ. Просять не приймати змін до Конституції стосовно статусу Донбасу.

Депутати Рахівської районної ради за ініціативи депутата Юрія Саса (від Радикальної партії Олега Ляшка), якого підтримала третина депутатів 9 лютого зібралися на позачергову сесію, аби вирішити одне питання: підтримати звернення до Верховної Ради України – «у жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу».

За результатами роботи сесії депутати одноголосно прийняли рішення про звернення до Верховної Ради України

Подаємо текст звернення:

Шановні народні депутати!

Кожен з вас делегований до Парламенту українським народом захищати його право на свободу і гідне життя.

Свобода України, її Соборність та суверенітет нині перебувають під загрозою. Російські окупанти, які здійснили анексію Криму і розпочали страшну війну на Донбасі, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави – так звані ЛНР і ДНР, цілком підконтрольні Кремлю.

Узаконення дій терористів може відбутися шляхом прийняття Верховною Радою відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. По факту – це особливий статус Донбасу і легалізація влади терористичних угрупувань, які за підтримки російських окупантів і за їх безпосередньої участі вбивали і вбивають українських Героїв зі Збройних Сил та добровольчих батальйонів, вбивали і вбивають мирне населення, знищували і знищують збудовану за десятки років інфраструктуру, вели і ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду, переслідуючи і залякуючи проукраїнське населення.

Тому, розуміючи важливість прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, необхідність яких ми на місцях усвідомлюємо найкраще, закликаємо вас заради захисту інтересів України та українців прийняти наступне історичне рішення – в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали, за красивою ширмою інших слів, сховавши його справжню, жорстоку та приховану від суспільства антиукраїнську суть – узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю.

Сьогодні на вас дивиться вся країна. І лише від вас самих залежить, ким ви увійдете в українську історію – захисниками Соборності чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України як єдиної держави.

Тому такі зміни до Конституції – це плювок на могили тих, хто віддав життя за волю України під час війни з окупантами на Донбасі.

Слава Україні!


Звернення прийнято на позачерговій сесії районної ради VІІ скликання


09 лютого 2016 року

Депутати Рахівської районної ради VІІ скликанняОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp