Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Гімнастки з усіх куточків країни приїдуть в Ужгород на Кубок України

17 лютого 2016 р., 18:01

Генеральна репетиція перд Кубком світу

Наприкінці тижня в Ужгороді відбудеться масштабна і знакова подія – Кубок України з художньої гімнастики. Участь у заході візьмуть майже 200 спортсменок з усієї країни, в тому числі з Луганської та Донецької областей.«Щоразу на змагання такого рівня приїжджають зіркові спортсменки. Цього разу це будуть: Аня Різатдінова, Вікторія Мазур, Настя Мульміна, а особливо очікуваними гостями є Альбіна Миколаївна та Ірина Іванівна Дерюгіни. Дуже добре, що маємо нагоду спілкуватися з такими людьми, почути їх зауваження і побажання. То для нас дуже важливо», – прокоментувала Президент Закарпатської обласної федерації з художньої гімнастики та співорганізатор заходу Валентина Плавайко. За її словами, Чемпіонат України з художньої гімнастики проводиться в Ужгороді уже вчетверте поспіль. І саме тут збирається еліта цього виду спорту, проходить обмін досвідом, народжуються нові зірки. «Те, що Ужгород знов приймає такого рівня змагання, – свідчить про те, що можемо створити комфортні умови і провести захід на високому рівні», – додала вона.

Валентина Плавайко зазначила, що Кубок для національної збірної команди гімнасток є генеральною репетицією перед Кубком світу, який проходитиме у Фінляндії. Туди дівчата відлітають одразу ж після завершення змагань в Ужгороді.

Розпочнуться змагання 19 лютого о 9:00. Цього ж дня о 14:30 відбудеться урочистий парад-відкриття. Загалом же змагання проходитимуть 19, 20 та 21 лютого з 9:00 до 20:00.

Місце проведення – спорткомплекс «Юність» (м.Ужгород, вул.Заньковецької, 5).


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com