Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Порушникам "діло" провернути не вдалося

18 лютого 2016 р., 13:40

Затримали їх у "Діловому".

Взаємодія співробітників Державної прикордонної служби України із прикордонниками європейських країн, що межують з нашою державою, продовжує приносити позитивні результати та сприяє протидії злочинній діяльності на державному кордоні. Постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати запобіжних заходів.

Так, учора в результаті інформації, що надійшла від румунських прикордонників про виявлення ними двох осіб, які втекли вглиб Румунії та покинули пакунки з сигаретами, прикордонники Мукачівського загону на ділянці відповідальності відділу «Ділове» провели оперативні пошуки та виявили спочатку доріжку слідів в Румунію, а згодом поблизу кордону затримали 2 громадян України без документів, які можливо причетні до протиправної діяльності. Наразі по даній ситуації проходять перевірочні заходи.

Також спільні пошукові дії відпрацьовувалися на ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону, що також на межі з Румунією. Прикордонники цього відділу виявили 4 осіб, які покинули пакунки з майже 4 тисячами пачок сигарет за 200 метрів від кордону та втекли, про що поінформували румунських колег. Згодом на цьому напрямку прикордонники затримали місцевого жителя, який, можливо, причетний до переміщення контрабандних сигарет. Зараз триває оперативний пошук правопорушників.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com