Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді про подвиг Небесної Сотні школярам нагадали бібліотекарі (ФОТО)

20 лютого 2016 р., 13:02

Герої не вмирають...

19 лютого в Ужгородській міській дитячій бібліотеці провели годину-реквієм, присвячену пам'яті героїв Небесної сотні.

 

Працівники книгозбірні підготували для своїх відвідувачів, цього разу – учнів середніх класів ЗОШ №5, фото-відеопрезентацію, що відтворює хронологію і трагізм подій, які ще довго відлунюватимуть болем у серцях українців.

 

Імена героїв навіки закарбуються у новітній історії нашої держави, а їхні хоробрість і жертовність – уже увічнені в численних документальних та художніх творах. Перші – були представлені в книгозбірні тематичною експозицією, інші – цитовані. Цікаво, що бібліотекарі зачитували не лише твори, написані сучасниками Революції Гідності, але й вибрану поезію українських класиків. Так, надиво влучно і суголосно до подій Євромайдану прозвучав вірш, із часу написання якого скоро минає століття – "Лебідь" Олександра Олеся.

Як розповіла завідувач бібліотеки Людмила Ленарт, мета зустрічі – вшанування пам'яті героїв Небесної сотні та виховання патріотичної свідомості в юні. "Спостерігаючи за дітьми сьогодні, ми вкотре переконались, наскільки правильно, гуманно, з глибоким співчуттям і почуттям відповідальності вони сприймають подвиг Небесних сотників, котрі за кращу перспективу для майбутніх поколінь розрахувались власним життям, і всі ми зобов'язані довести, що не даремно".
Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com