Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті туристи розповіли про роботу прикордонників (ФОТО, ВІДЕО)

22 лютого 2016 р., 21:30

Під час опитування.

З метою вдосконалення пропускних операцій, ефективності протидії протиправній діяльності в пунктах пропуску та дотримання відомчих стандартів культури прикордонного контролю цими вихідними у пунктах пропуску «Тиса» та «Лужанка», що на Закарпатті, прикордонники Чопського та Мукачівського загонів провели моніторинг громадської думки про якість роботи відомства та ступінь довіри до нього з боку учасників міжнародного руху.Опитування проводилось шляхом анкетування та опитування громадян під час перетину ними державного кордону України спільно з активістами громадських організацій та із залученням представників засобів інформації.

Наприклад, у пункті пропуску «Тиса» прикордонники використовували анкети двома мовами: українською та угорською, які подорожуючі після заповнення залишали у спеціальній скринці.

У пункті пропуску «Лужанка» анонімне опитування громадян, які прямували через державний кордон, офіцерами Мукачівського загону було проведено спільно з активістами громадської організації «Рідне Мукачево» та із залученням представників місцевих засобів інформації. А для полегшення проведення монітурингу анкети були роздруковані українською, угорською та румунською мовами.

Наразі результати опитування ще узагальнюються, але вже можна стверджувати, що такі акції позитвино оцінюють і учасники прикордонного руху, і представники громадськості. Тому даний досвід буде поширено і на пункти пропуску на інших ділянках.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp