Студенти УжНУ у складі збірної області вибороли «золото» на чемпіонаті України з фехтування

24 лютого 2016 р., 09:22

Участь у змаганні взяли 70 спортсменів.

17–18 лютого в Києві відбувся чемпіонат України серед юніорів з фехтування на шпагах, де брали участь понад 70 спортсменів зі всієї держави. У командних змаганнях було представлено 12 колективів різних областей. Студенти 1-го курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» УжНУ Владислав Коваленко та Ян Баран захищали честь збірної Закарпаття.

В 1/4 фіналу наші спортсмени змагалися з другою командою Харкова і, перемігши 45:36, потрапили до півфіналу, де їх чекала команда зі Львова, яку вважали фаворитом турніру.

У напруженій боротьбі закарпатці здобули перемогу з рахунком 45:38 і здобули право виступити у фіналі першості. За чемпіонство збірна Закарпатської області боролася з командою Києва. З рахунком 45:35 наші спортсмени виявилися сильнішими і здобули золоті медалі змагань.

Приємно відзначити, що Владислав Коваленко та Ян Баран виконали норматив майстра спорту України, з чим їх і вітаємо!