Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ПС погрожує танками в Києві на чолі з "Наполеоном"

24 лютого 2016 р., 10:39

Спікер Правого сектора пророкує Україні військовий переворот

.Спікер Правого сектора Артем Скоропадський прогнозує Україні переворот і погрожує танками в центрі Києва. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Будемо відверті - у нас немає держави. Є МВС з його карикатурною "нової поліцією", яку може розігнати будь-яка вулична шпана. Є купка політиків у Верховній Раді, з яких набереться чоловік 20 чесних людей. Є "президент", який оточив себе армією карателів з того ж МВС (хто не в курсі, якщо не брати до уваги "нову поліцію", то основне завдання МВС зараз і є - захист президента в разі перевороту). Є олігархи, які роздирають один одного через свої телеканали і тих же політиків у Верховній Раді", - написав Скоропадський.

За його словами, переворот здійснять і ЗСУшники і добровольці, які повернулися з фронту, а також бійці Правого сектора, Азова та ОУН.

"Десь є невідомий нам новий Наполеон - полковник, підполковник або генерал якийсь бригади. Який в потрібний час виведе танки на Хрещатик під час народного повстання і розстріляє з цих танків все це МВС, Верховної Ради, політиків і президента", - додав Скоропадський.

Відзначимо, що повідомлення спікера ПС викликало бурю коментарів. Зокрема, деякі звинуватили його в пропаганді російської ідеології, інші - підтримали і пропонують вже шукати зброю.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp