Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські художники "виставилися" на "біс" (Фото)

24 лютого 2016 р., 17:38

Творчість 20-річчя...

Добірку, яка презентує поступ крайового малярства за останнє 20-річчя, нині представили у фойє будівлі ОДА. Це твори, за які митцям у різні роки присуджували найвищу обласну галузеву нагороду – премію ім.Й.Бокшая та А.Ерделі.

Серед експонованого – як полотна корифеїв: Василя Габди, Антона Шепи, Юрія Герца, Володимира Микити, В’ячеслава Приходька й інших, так і роботи молодшої творчої генерації, зокрема, Василя Свалявчика, Антона Ковача, Володимира Павлишина, Олександра Громового, Владислава Габди, Бориса Кузьми. 

{g}

Останній під час відкриття виставки зауважив, що це – лише частина робіт лауреатів, а повну колекцію найкращих творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва незабаром планують представити і у вигляді каталогу. "Видання потребує додаткових коштів, які, сподіваємось, виділять уже на наступній сесії облради. Можливо, ця виставка посприяє прийняттю правильного рішення, – каже Борис Кузьма. – Основна ж її мета – репрезентувати численним працівникам і відвідувачам головної будівлі краю доволі представницьку підбірку та, водночас, підтримати ідею відродження традиції проведення мистецьких заходів у цих стінах, як то було в 30-их роках минулого століття".

Крім того, голова обласної організації НСХУ анонсував, що в рамках 70-річного ювілею, який осередок відзначатиме цьогоріч, в області найближчим часом планується ще чимало цікавих заходів.


Нинішня ж виставка триватиме до середини березня.


Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com