Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські кікбоксери привезли найвищі нагороди з міжнародних змагань

26 лютого 2016 р., 09:20

Наших спортсменів визнав світ.

Закарпатські кікбоксери привезли найвищі нагороди з міжнародних змагань

На два дні словацьке місто Банська-Бистриця перетворилося в центр кікбоксингу. Саме в цьому місті пройшов міжнародний турнір "Slovak-open 2016", участь в якому взяли 836 спортсменів з 67 клубів з України, Словаччини, Угорщини, Чехії , Польщі, Хорватії, Сербії, Ізраїлю, Литви, - інформує прес-служба Федерації кікбоксингу Закарпаття.

- Серед учасників змагань були найсильніші кікбоксери, чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи. У збірних командах Словаччини, Угорщини, Чехії були помічені спортсмени Національних збірних, - зазначив Анатолій Перцев.

Анатолій Володимирович, знаємо, що Ваші вихованці виграли не один фінал на турнірі в Банській-Бистриці. Хтось ще відстоював честь України і Закарпаття на змаганнях?
- Наша збірна показали непоганий результат. Збірна команда Закарпаття була представлена 10 спортсменами: 5 спортсменів СК "Іппон" та 5 представників тренера з Ужгорода Владислава Короловича.

Зайняті місця:

Перші місця посіли:

Артем Колечко (лайт-контакт до 84 кг) серед дорослих, СК «Іппон»
Іван Зарева (лайт-контакт до 47 кг) серед кадетів, СК «Іппон»
Дарина Королович(лайт-контакт до 28 кг), «Королович- team»

Другі місця:

Артем Колечко (лайт-контакт до 94 кг) серед дорослих, СК «Іппон»
Поліна Мухлиніна (поінт-файтінг до 55 кг), СК «Іппон»
Дарина Королович(поінт-файтінг до 28 кг), «Королович- team»
Василь Бурдай (лайт-контакт до 32 кг) серед кадетів, «Королович- team»

Треті місця:

ПетроПанкулич(кік-лайт до 74 кг) серед дорослих, СК «Іппон»

Василь Рябінчак(поінт-файтинг до 37 кг), кадети, його брат Дмитро Рябінчак (поінт-файтинг до 57 кг) і Михайло Гулянич(поінт-файтинг до 74 кг), «Королович- team»
"Попереду у нас дуже напружений змагальний графік: 6 березня плануємо провести Першість області з кікбоксингу серед кадетів. 10-13 березня наші дорослі спортсмени знову відправляться на змагання - в Івано-Франківськ, де відбудеться Кубок України з кікбоксингу WAKO", - розповів Анатолій Перцев.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com