Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві запровадять електронний запис дітей у дитсадки та НВК

26 лютого 2016 р., 10:44

В ногу з сучасністю.

дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Мукачево. Для цього буде запроваджено електронний запис.

Внесення до Реєстру інформації про дітей здійснюватиметься на сайті Мукачівської міської ради у розділі «Реєстрація до дитячого садочка» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором ЦНАПу Мукачівської міської ради (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер в реєстрі відповідно до дати та часу обробки заявки.

Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюватиметься керівником закладу відповідно до списків та поданих заяв реєстратором ЦНАПу.

Завідувачі дошкільних навчальних закладів проводитимуть прийом документів для зарахування дитини у відповідний дошкільний навчальний заклад лише при наявності реєстраційної картки з вказаним статусом «Є можливість зарахування в ДНЗ», яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ДНЗ.

Першочергово зараховуються до ДНЗ діти, сім’ї яких проживають на закріпленій до закладу території.

Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com