Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді вже створено 141 ОСББ

2 березня 2016 р., 17:23

Ужгородці долучаються

У середу, 2 березня, у великій залі міської ради відбувся тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ, співпраця з реалізації ініціатив громад у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3».

Про це повідомляє Ужгородська міськрада.

На початку засідання до присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Габор, далі ж муніципальний координатор Проекту, голова Ужгородського осередку «Спілки власників житла України» Марина Куберка і обласний координатор Проекту Марія Йовбак грунтовно ознайомили представників ініціативних груп, яких зібралося близько півсотні, з процесом створення об’єднання та його подальшими кроками, роз’яснили основні положення законодавства України щодо ОСББ.

На початок березня в Ужгороді створено 141 ОСББ, вже у цьому році зареєстровано 11. На сьогодні третину житлового фонду міста складають ОСББ і ЖБК, які створюють мешканці міста. Міська рада Ужгорода активно долучається до фінансової підтримки ОСББ. Так, цьогоріч із міського бюджету для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було виділено 2,5 млн. гривень.

«Ми додатково звернулися до Київського представництва Проекту, щоб нам виділили ще 3 млн. грн. Окрім того, на 2016–2017 рр. в місті діятиме Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів із енергоощадності, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків «Теплий дім», – зазначила голова Ужгородського осередку "Спілки власників житла України" Марина Куберка. – Метою цієї Програми є відшкодування частини кредитних коштів, залучених ОСББ, ЖБК (позичальники) на впровадження заходів з енергоощадності, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, поліпшення комфорту мешканців та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків, у розмірі 40%».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp