Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Хусті планують звести новий спортивний комплекс

10 березня 2016 р., 09:43

На місці міського стадіону

Про це йшлося під час зустрічі керівника краю Геннадія Москаля з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим яка відбулася у середу, 9 березня. Міністр в рамках візиту на Закарпаття взяв участь у відкритті Чемпіонату України з гірськолижного спорту на Красії, а також ознайомився з проектом нового стадіону у м. Хуст.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Проектно-кошторисну документацію нового об’єкта вже виготовлено. Його вартість за попередньою оцінкою становитиме 38 мільйонів гривень. Фінансувати зведення об’єкту планують, зокрема за кошти з державного фонду регіонального розвитку. «Тут розташують легкоатлетичний стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям, а також гандбольне та волейбольне поля. Його потужності дозволять проводити не лише всеукраїнські змагання та збори, але, зважаючи на близькість кордонів, і міжнародні, за умови отримання відповідних сертифікатів. Це дасть поштовх розвитку спорту не тільки Закарпаття, але й України загалом», - впевнений міністр.

Геннадій Москаль підняв питання проведення в області якомога більшої кількості змагань найвищого рівня на заміну тимчасово окупованим територіям країни. Він вказав на наявні переваги Закарпаття серед інших областей - рекреаційний, туристичний та санаторний потенціал, а також кліматичні умови.
Ігор Жданов серед пріоритетних напрямів роботи назвав розвиток на Закарпатті гірськолижних видів спорту.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp