Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачево на Ніредьгаза організують спільні спортивні турніри

10 березня 2016 р., 15:29

І це не єдина спортивна домовленість

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зустрівся з генеральним директором «Ніредьгази-Спортцентрум» Арпадом Кошем, представниками структури Ерне Шітку, Ріхардом Кіголмі. Йшлося про налагодження співпраці з розвитку спортивної галузі, - повідомляє Мукачівська міськрада.

Арпад Кош зазначив, що угорські партнери готові співпрацювати в першу чергу в плані розвитку дитячо-юнацького видів спорту. «У наші спортцентри ми готові взяти на стажування ваших юних спортсменів, надавати їм стипендії. Також цікавить розвиток інфраструктури в місті – готові долучатися до проектів. Ще один аспект нашої можливої співпраці стосується проведення спільних спортивних турнірів».

Ростислав Федів констатував: місто готове до масштабних проектів з розвитку спортивної інфраструктури. Йдеться про розбудову спортивних баз, в тому числі й пропонується реалізувати проекти коштом європейських грантів. «Окрім того, вже цьогоріч в місті збільшено фінансування міської спортивної програми майже в 6 разів. Талановиті спортсмени та тренери отримують стипендії. І ще плануємо збільшити фінансування галузі. Стан спортивних об’єктів нас не влаштовує. Тому вже підготовлені проекти з реконструкції спортзалів», - поділився планами перший заступник міського голови.

Сторони перемовин домовилися про підготовку до підписання угоди про співпрацю.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp