Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Завдяки прокуратурі Закарпаття понад 17 га земель оборони повернуто державі

11 березня 2016 р., 15:01

Справедливість запанувала.

Органами прокуратури Закарпатської області забезпечено виконання судового рішення про повернення 9 земельних ділянок оборони загальною площею понад 17 га, незаконно наданих у власність громадянам у прикордонній смузі, що перебуває під охороною Мукачівського прикордонного загону на лінії державного кордону України у зоні облаштування і утримання інженерно - технічних споруд та огорож державного кордону.

За інформацією начальника відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Василя Костака сьогодні, відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Берегівського районного управління юстиції скасовано державну реєстрацію на земельні ділянки, які були незаконно виділені дев”яти особам із земель оборони.Як уточнив Василь Костак, торік прокуратура Закарпатської області подала позов в інтересах держави про скасування державної реєстрації права власності на вищевказані земельні ділянки та визнання недійсними і скасування наказів Головного управління Держземагенства у Закарпатській області про передачу у власність цих ділянок.Прокурорський позов судом задоволено у повному обсязі.

Відтак, 17 га земель оборони, розташованих за межами населеного пункту на території Дийдянської сільської ради, Берегівського району, повернуто у державну власність.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com