Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські митники вилучили миючі засоби, що переміщувались з порушенням законодавства

11 березня 2016 р., 18:28

Митники краю спрацювали

Працівники Закарпатської митниці ДФС припинили спробу переміщення на митну територію України миючих засобів. Вантажний автомобіль перетинав кордон на митному посту «Тиса» під керуванням громадянина України.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України переміщувались миючі засоби «Cif» для скла, в загальній кількості 1 440 вантажних місць (картонні коробки), загальною вартістю 171 720 грн.

Відправник товару – угорська фірма, а одержувач – російське підприємство.

Вантажний автомобіль надійшов із справною пломбою відправника.

Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу з повним перерахунком кількості місць та одиниць товару встановлено, що у вантажному приміщенні напівпричепу знаходиться 1 800 картонних коробок, що на 360 вантажних місць більше, ніж заявлено в товаросупровідних документах.

В наданому поясненні водій зазначив, що через побоювання пошкодити упаковку товару та його зовнішній вигляд, він не перевірив кількість вантажних місць, їх маркування, номери, зовнішній стан товарів та їх пакування.

Таким чином громадянин перемістив через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості місць товару та його вартості.


Наразі складено протокол про порушення митних правил та вилучено 360 коробок миючих засобів.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp