Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські гандболістки взяли участь у турнірі «Весняний пролісок»

15 березня 2016 р., 10:23

Грали спортсменки гарно.

З 11 по 12 березня у м. Жидачів (Львівська область) проходив Всеукраїнський турнір з гандболу «Весняний пролісок» серед команд дівчат 2004 та 2005 р.н.

До участі у турнірі були запрошені команди з м.Новояворівськ, м. Городенка, м. Тернопіль, м. Жидачів, м. Тячів та команди дівчат з м. Ужгорода.

Наші команди представляли вихованки СДЮСШОР з гандболу «Карпати», тренер – викладач Калуцька М.В. (дівчата – 2004 р.н.), тренер – викладач – Беке Д.О. (дівчата – 2005 р.н.)

Всі дівчата показали відмінну гру. Ігри були цікавими і напруженими. Серед дівчат 2005 р.н. на 6 місті опинилась команда з м. Тячів, 5 місце зайняла команда господарів турніру – команда з м. Жидачів, на 4 місці команда з м. Тернопіль, 3 місце посіли дівчата з м. Городенка, 2 сходинка у ново-яворівських дівчат, а на першому місці вихованки СДЮСШОР з гандболу "Карпати".

Кращими серед закарпатських вихованок 2005 р.н. були: Смокоровська Анастасія, Новікова Есенія, Брая Анастасія, Сливянчук Яна.

Серед дівчат 2004 р.н. 6 місце посіли дівчата з м. Тячів, 5 позиція у дівчат СДЮСШОР «Карпати» - Ужгород, 4 місце у дівчат м. Жидачів, на 3 місці ново-яворівські дівчата, 2-і дівчата з м. Тернопіль, а переможцями турніру стали дівчатка з м. Городенка.

З старшої вікової категорії наших гандболісток були відзначені такі гравці: Шпонтак Діана, Кравець Аліна, Булеста Олександра.

Турнір дав хороший досвід для дівчат та якісну підготовку до участі у Чемпіонаті України з гандболу. Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp