Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Бійцям 128-ої бригади необхідні тепловізори для викриття бойовиків "Сомалі"

22 березня 2016 р., 13:02

В результаті ротації на ділянку зайшли новачки закарпатської бригади, а бойовики, що повернулись, - "старожили"

Бойовики батальйону "Сомалі" під керівництвом терориста "Гіві" повернулися на свої колишні позиції на околицях Донецька і обстрілюють селище Піски.

"За даними розвідки, роти цього батальйону зайняли свої колишні позиції на Вольво-центрі, безпосередньо в аеропорту і околицях Донецька. До цього ж була інформація (як від наших військових, так і від самих сепаратистів, про те, що "Сомалі" воює в Горлівці). Разом з "Сомалі" в цей же район зайшов так званий 11-ий мотострілецький полк ДНР, ще одні далеко не новачки в цих краях", - йдеться в повідомленні волонтерського проекту "Повернись живим", - передає УНІАН.

Волонтери зазначають, що в результаті ротації з нашого боку саме на цю ділянку фронту зайшли "новачки", "тоді як з тієї сторони зайшли справжні старожили саме цієї місцевості".

За словами волонтерів, 128-й бригаді, яка в мирний час дислокується у Мукачеві, поки не вистачає знання місцевості: "І якщо вдень підступи ворогів, ДРГ та інші провокації ще можна роздивитися, то в нічний час, на жаль, без тепловізорів це зробити неможливо".

"Ціна питання Pulsar HD 38S $2500. Підрозділ 128-ї бригади має якомога швидше освоїтися і роздивитися свої позиції, адже для сомалійців цей етап пройдений давним-давно. Вони як ніхто знають як "насипати" з Хімзаводу і "зайти" з Вольво-центру", - підкреслили в повідомленні.

Ірина Пустовойт.

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут: goo.gl/x3bVuN

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com